Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası
 

Renaultparcadeposu.com  / Gizlilik Politikası
 


Bu Gizlilik Politikası belgesinde  renaultparcadeposu.com Markaj Grup İnternet Teknolojileri  www.renaultparcadeposu.com olarak geçecektir.
 

1- www.renaultparcadeposu.com  sitemizden üye olarak tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 

2- www.renaultparcadeposu.com üyelik işlemleri sırasından kullanıcılardan isim, soyad, kendi oluşturduğunuz şifreniz, mail bilgileriniz ve satın aldığınız ürünleri kolay bir şekilde size yollayabilmemiz için adres bilgileriniz alınmaktadır. Üye olma aşamasında gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.    
 

3- www.renaultparcadeposu.com üyelerimiz BANA ÖZEL bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilirler.
 

4- Üye olan veya üye olmayan herkes dilediği zaman Canlı Destek ile iletişime geçebilirler.
 

5- www.renaultparcadeposu.com, müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi taahhüt eder. Sadece ürünleri adresinize teslim edebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyar. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler, sadece ilgili makama verilecektir.
 

6- Kayıtlı müşteri bilgileri sadece müşterinin kendisi ile ilgili işlemlerde kullanılır. www.renaultparcadeposu.com tarafından gönderilebilecek duyuru/bilgilendirme maillerinin gönderimi, müşterinin onayı doğrultusunda yapılır.
 

7- Müşteri / ziyaretçiler ile www.renaultparcadeposu.com arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Şifrelemenin aktif olduğunu, Üye olma ve ödeme sayfasında, internet tarayıcınızın alt veya üst kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının "https://" ile başlamasından anlayabilirsiniz.

HIZLI KARGO Aldığınız ürünleri Türkiye’nin her yerine hızlı kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sitemiz 128Mbit SSL sertifikası güvencesiyle koruma altındadır
KOLAY İADE Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp üzerinden hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
ödeme yöntemleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
whatsapp